مجله خلیفه چی

بررسی بهترین عطرهای بهاری ویژه آقایان و خانم‌ها

بهترین عطرهای بهاری ویژه آقایان و خانم ها

بررسی بهترین عطرهای بهاری ویژه آقایان و خانم‌ها

 

فصل بهار، نماد طراوت و زیبایی است. نماد نو شدن و نماد ورود به دوره‌ای جدید از زندگی. فصل بهار پر از شادابی و نشاط است و سرشار است از نور خورشید، نعمت باران و عطر گل‌های تازه شکفته. وقتی از فصل زمستان خارج شده و کم کم به سمت بهار می‌رویم، تفاوت آب و هوایی ناگهانی، به یک‌باره احساس می‌شود. این تفاوت آب و هوایی تاثیر بسیار زیادی روی روحیه افراد خواهد گذاشت و بسیاری از افراد را به سمتی سوق خواهد داد، که فضای ذهن و روح خود را نیز بهاری کنند و به این روش، از لطافت و طراوت این فصل بیشتر بهره‌مند شوند. انتخاب عطر مناسب فصل بهار، یکی از اقداماتی است که این‌ افراد انجام می‌دهند، تا بیشتر حس و حال بهار را به خود منتقل کنند و بیشتر از آن لذت ببرند.
در این مطلب از خلیفه‌ چی، به بررسی بهترین عطرهای بهاری ویژه آقایون و خانم‌ها می‌پردازیم. برای استعلام قیمت عطرهای شیرین زنانه می‌توانید به وب سایت خلیفه چی مراجعه فرمایید.

فهرست مقاله :

 • سبک کلی عطرهای بهاری چگونه است ؟
 • عطرهای بهاری ویژه آقایان
  • اولین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر Bottled Night از برند Hugo Boss 
  • دومین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر Chrome United از برند AZZARO 
  • سومین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر Light Blue از برند Dolce & Gabbana 
  • چهارمین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر White از برند Lalique 

  • اولین عطر بهاری ویژه خانم ها: عطر Viva La Juicy Noir از برند Juicy Couture 
  • دومین عطر بهاری ویژه خانم ها : عطر Donna از برند Trussardi 
  • سومین عطر بهاری ویژه خانم ها : عطر Miss از برند Franck Olivier 
  • چهارمین عطر بهاری ویژه خانم ها: عطر Marry Me از برند Lanvin

سبک کلی عطرهای بهاری چگونه است

فصل بهار، فصلی دمدمی مزاج و پر از تغییرات ناگهانی است. در فصل بهار – اللخصوص در نیمه اول آن- تغییرات آب و هوایی زیادی در طول یک روز پیش می‌آید. در یک روز بهاری، ممکن است اوایل صبح شما آفتاب را در آسمان ببینید و گرما را احساس کنید، اما هنوز به ظهر نکشیده شاهد باران باشید! از این جهت، عطرهایی که در این فصل بهتر به دل انسان می‌نشینند و بیشتر با فضا هماهنگ می‌شوند، عطرهایی هستند که در گروه‌های بویایی آروماتیک، فوژه و … بوده و بیشتر فضای چوبی، مرکباتی و ادویه تازه و فرش را القا کنند.

بیشتر بخوانید : عطری مناسب دورهمی ها

عطرهای بهاری ویژه آقایان 

در این قسمت به بررسی چند تا از بهترین عطرهای بهاری ویژه آقایان می‌پردازیم.

اولین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر Bottled Night از برند Hugo Boss 

عطر bottled night دارای نت گل بنفشه می‌باشد، که این ویژگی آن را به نسبت بسیاری از عطرهای مردانه دیگر، بسیار خاص و متمایز کرده است. به طور کلی دارای رایحه‌ای تلخ و تا حدی خنک دارد و در کنار نت غالب بنفشه، نت‌های چوبی قابل لمسی نیز دارد. این عطر از این جهت می‌تواند برای فصل بهار بسیار مناسب باشد، که حسی پر جنب و جوش و بانشاط را به هر کسی که آن را ببوید، القا می‌کند و می‌تواند بسیار شادی‌آور بوده و شما را سرحال بیاورد.
پخش و ماندگاری آن به عنوان یک عطر خنک و بهاری، بسیار قابل قبول است و شاید بتوان عددی حدود 6 ، 6.5 را به آن نسبت داد.

Hugo Boss Bottled Night
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

دومین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر Chrome United از برند AZZARO 

chrome united یکی از بهترین عطرهایی است که می‌توان آن را به طور روزمره استفاده کرد و با استایل‌های ساده و راحت روزمره نیز بسیار سازگار است. فضای این عطر بسیار تازه و خنک بوده و حس هوای تمیز و نسیم خنک بهاری را به شما القا می‌کند. کمی رایحه گل بنفشه و فضای مرکباتی و همچنین صابونی نیز در آن احساس می‌شود و به طور کلی، عطری بسیار سبک و همه پسند قلمداد می‌شود. پخش و ماندگاری این عطر در حد متوسط بوده و عدد 5 می‌تواند برای آن مناسب باشد، البته که این عدد در فضاهای بسته، می‌تواند کمی بالاتر فرض شود!

بیشتر بخوانید : معرفی چند عطر خنک و تند

Azzaro Chrome United
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

سومین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر Light Blue از برند Dolce & Gabbana 

این عطر در گروه بویایی آروماتیک قرار می‌گیرد و فضای مرکباتی آن بسیار ساده و راحت احساس می‌شود. نت رزماری در light blue وجود دارد و رایحه و همین امر، فضای این عطر را بسیار جالب کرده است. به طور کلی، این عطر هم عطری بسیار خنک، با فضایی تر و تازه می‌باشد که برای فصل بهار بسیار مناسب است. در کنار ورژن اصلی عطر Light Blue، یک ورژن دیگر تحت عنوان Light Blue Intense وجود دارد، که کمی حس آکواتیک و دریایی را به مخاطب القا می‌کند و از همین جهت، این ورژن از این عطر، بهتر است که در فصل تابستان استفاده شود، چرا که به احتمال بسیار زیاد، با آب و هوای فصل تابستان تناسب بیشتری داشته باشد.

Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

چهارمین عطر بهاری ویژه آقایان : عطر White از برند Lalique 

lalique white یکی از متفاوت‌ترین عطرهای برند لالیک است، چرا که در آن فضای ادویه‌ای در کنار فضای آروماتیک غالب است. فضای ادویه‌ای غالب به این عطر، به دلیل حضور رایحه هل در بین نت‌های پایه آن است و به همین دلیل، احساس گرما و حرارت را القا نکرده و بالعکس، حس خنکی و طراوت را در مخاطب جاری می‌کند. فضای آروماتیک آن نیز بیشتر به دلیل حضور نت‌های برگ چای و برگ بنفشه می‌باشد و این امر، به خنکای هر چه بیشتر این عطر کمک شایانی کرده است. اما همین ویژگی‌های این عطر، آن را به عطری سخت پسند تبدیل کرده است. اللخصوص در اولین حس بوییدن آن و شروع ورود رایحه آن به بینی شما، ممکن است چندان دلپذیر به نظر نیاید. اما با چند بار استفاده، حس سخت بودن برقرار ارتباط با آن، خیلی زود از بین می‌رود.

برای بررسی قیمت عطر و ادکلن خنک مردانه می‌توانید به وب سایت خلیفه چی مراجعه فرمایید.

Lalique White
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

عطرهای بهاری ویژه خانم‌ها

در این قسمت به بررسی چند تا از بهترین عطرهای بهاری ویژه خانم‌ها می‌پردازیم.

اولین عطر بهاری ویژه خانم ها: عطر Viva La Juicy Noir از برند Juicy Couture 

فضای غالب عطر viva la juicy noir ترکیبی از فضاهای گلی، میوه‌ای و خوراکی است. نت‌های قابل لمس این عطر شامل وانیل، کارامل و شکلات می‌باشد که ترکیب آن‌ها با فضای گلی – میوه‌ای رایحه‌ای بسیار متفاوت و تازه را به وجود می‌آورد. می‌توان گفت که این عطر دارای رایحه‌ای چهار فصل است، اما سبک نت‌های آن توانایی آن را دارد که در فصل بهار، حسابی شما را سرحال بیاورد! از این جهت است که آن را در میان عطرهای بهاری معرفی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید : چند عطر مناسب استایل های رسمی

Juicy Couture Viva la Juicy Noir
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

دومین عطر بهاری ویژه خانم ها : عطر Donna از برند Trussardi 

عطر donna، عطری است پر از گل‌های سفید! استایلی تقریبا رسمی و جدی داشته و با سبک لباس‌های خانمانه و پر زرق و برق، تناسب بیشتری ایجاد می‌کند. گروه بویایی آن شرقی گلی می‌باشد و علی‌رغم این‌که این گروه بویایی، رایحه‌ای بسیار گرم دارد، وجود چندین نت مرکباتی – مانند لیمو – و همچنین نت‌هایی مثل وانیل در این عطر، باعث تعدیل این گرما شده و آن را به عطری بهاری بدل می‌کند. 

Trussardi Donna
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

سومین عطر بهاری ویژه خانم ها : عطر Miss از برند Franck Olivier 

فضای میوه‌ای عطر miss مثال زدنی است! نت آناناس به آن غالب بوده و حس شر و شور نوجوانی و جوانی را به خود به همراه دارد. عطری مناسب استفاده روزمره بوده و حس راحتی زیادی را به مخاطب القا می‌کند. 

بیشتر بخوانید : معرفی 10 عطر پرفروش در سال  1400

Miss Franck Olivier
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

چهارمین عطر بهاری ویژه خانم ها: عطر Marry Me از برند Lanvin

این عطر رایحه‌ای بسیار خنک و شیرین، با فضای گلی غالب دارد، اما این فضای گلی اصلاً سنگین نیست و احساس آرامش زیادی را به هر کسی که آن را ببوید، القا می‌کند. با وجود این‌که عطر marry me عطری بسیار خنک می‌باشد، پخش و ماندگاری بالایی داشته و حس تر و تازه و سر حال خود را برای مدت طولانی حفظ می‌کند. همان‌طور که گفته شد، آرامش زیادی را در رایحه خود جای داده و احساس امنیت و اعتماد را به اطرافیان می‌رساند.

برای استعلام قیمت عطر و ادکلن گرم زنانه می‌توانید به وب سایت خلیفه چی مراجعه نمایید.

Lanvin Marry Me
جهت خرید و مشاهده قیمت این عطر روی دکمه بالا بزنید

سخن پایانی 

اگر به دنبال تهیه عطری با فضای بهاری و تر و تازه هستید، عطرهای پیشنهادی خلیفه چی را از دست ندهید! تازگی فصل بهار را به خود هدیه دهید و شادابی و طراوت را به خود و اطرافیان خود عرضه کنید! برای خرید عطر تلخ زنانه می‌توانید به وب سایت خلیفه چی مراجعه نمایید و از ویژگی‌های عطرها و قیمت آن‌ها اطلاع حاصل فرمایید.

2 دیدگاه در “بررسی بهترین عطرهای بهاری ویژه آقایان و خانم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *