مجله خلیفه چی

8 عطر برتر نوستالژیک

8 عطر برتر نوستالژیک

8 عطر برتر نوستالژیک

حافظه ما انسان ها پر است از اتفاقات نیک و بد، لحظات به یاد ماندنی که به راحتی مقابل دیدگانمان ترسیم می شود. در این میان حافظه بویایی انسان سهم به سزایی را از آن خود کرده؛ با کوچک ترین تلنگری تمام احساسات خوبی که داشتیم را برایمان زنده می کند. حتما برای همه شما پیش آمده که با استشمام یک بو به سال ها قبل و یا خاطره ای خوب کشیده شده باشید.

معجزه عطر ها در همین است: سفر در زمان آن هم تنها با بویدن.

خلیفه چی در این مقاله سعی کرده است تا با جمع آوری 8عطر نوستالژیک ،یاد و خاطره ی بهترین لحظات از یاد رفته را دوباره زنده کند.

2

 

معرفی 8 عطر برتر نوستالژیک خلیفه چی

عطر فوتوریتی :

رایحه فوتوریتی رایحه ای تلخ و معتدل بود که استفاده از آن برای آقایان برابر با طی کردن 50% از مسیر جذابیت محسوب می شد، این عطر ، عطر 4فصل بوده و طرفداران زیادی داشت.

Milton Lloyd Futurity Pour Homme میلتون لوید فوتوریتی مردانه

عطر می تو :

این عطر با رایحه تند و گرم بیشتر در فصل گرما استفاده می شود؛ بعد از اسپری کردن ، ترکیب رایحه ای تازه از مرکبات که از لیمو- پرتقال – ترنج- توت و لیمو ترش تشکیل شده است در فضای اطرافتان پخش می شود که حس نشاط و آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

Milton Lloyd Me Too Homme میلتون لوید می تو هوم مردانه

Lomani Network لومانی نتورکعطر نتورک :

عطر مردانه نتورک از آن دسته از عطر ها بود که با گذشت زمان رایحه آن تغییر می کرد و استفاده از آن بسیار هیجان انگیز می نمود؛ رایحه نخستین این عطر ترکیبی از ترنج- اسطوخودوس- نعناع و پرتقال ماندرین است.

رایحه میانی عطر ترکیباتی از : زنبق- جوز و نیلوفر آبی را داشت؛ رایحه آخر آن ترکیباتی از مشک چوب صندل گل سنگ گل لادن سدر و مریم بود.

 

 

Jovan Musk for Men جوان ماسک فور هیمعطر جوان ماسک :

این عطر پر فروش ترین رایحه جهان شناخته شد و با رایحه ملایم و شیرینی که دارد می توان گفت نظر اغلب مردم جهان را به خود جذب کرد. عطر محبوب و قدیمی با ماندگاری بالا.

 

 

عطر جوان سـ… اپل :

با گذشت بیش از 40 سال از معرفی این عطر توانسته همچنان محبوبیت خود را در میان مردم حفظ کند. گویا طرفداران این عطر راضی به حذف آن از کلکسیون خودن نمی شوند. رایحه این عطر تند و گرم و یه مقدار خشن تر و تند تر از عطر های هم گروه خود می باشد.

Jovan S.. Appeal For Men جوان س.. اپیل فور من

عطر اپن :

با رایحه گرم و تلخ همچنان بسیاری از اقایان طالب این عطر پر فروش هستند، ماندگاری این عطر فوق العاده بالاست.

roger & gallet open راجر اند گالت اپن

عطر لومانی سانتیاگو :

عطری است ملایم و مرکباتی که در سال 1987به بازار عرضه شد جالب است بدانید برند لومانی که یکی از مشهور ترین برند های این صنعت است اولین عطر کمپانی خود را با این عطر معرفی کرد.

Lomani Santiago لومانی سانتیاگو

بست مشکی :

از ویژگی های این عطر رایحه خنک آن است که در فصل گرما بسیار ترند و محبوب است ، این عطر قدیمی گزینه ای گرانی بها و نوستالژیک برای هدیه دادن است.

Lomani Paris Best لومانی بست مشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.